رأی‌گیری برای انتخاب لیست اصولگرایان تهران
۹۵۵۰۳۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
۲۷ 
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: رأی‌گیری از ۸۰۰۰ نفر از نمایندگان محلات، اقشار، احزاب، اصناف و اقوام برای تعیین لیست 30 نفره تهران آغاز شده است.

فارس نوشت: سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: رأی‌گیری از ۸۰۰۰ نفر از نمایندگان محلات، اقشار، احزاب، اصناف و اقوام برای تعیین لیست 30 نفره تهران آغاز شده است.

محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی درباره آخرین وضعیت لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات ۲ اسفند مجلس شورای اسلامی گفت: مرحله نیمه‌نهایی جمع بندی لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با مشارکت ۸۰۰۰ نفر شروع شده است.

پیرهادی با اعلام این خبر که رأی گیری از ۸۰۰۰ نفر از نمایندگان محلات، اقشار، احزاب، اصناف و اقوام به‌عنوان فعالین و معتمدین سیاسی و اجتماعی از صبح امروز آغاز شده و تا دو روز ادامه خواهد داشت، گفت: این افراد می‌بایست با بررسی رزومه‌ها، توانمندی‌ها و تخصص‌ها، از میان ۱۵۹ نفری که در سامانه اعلامی ائتلاف ثبت نام کرده اند، به ۸ چهره شناخته شده بالای ۴۹ سال، ۱۳ چهره جدید و نسبتاً جوان، ۶ خانم و ۳ روحانی رأی دهند.

سخنگوی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه ۹۰ نفر از افرادی که حائز بیشترین آرا شوند به مرحله نهایی خواهند رفت، افزود: این مجمع ۸۰۰۰ نفری، ۱۰ نفر از افراد شاخص، نخبگان سیاسی و اجتماعی را نیز برای اضافه شدن به شورای انتخاب ائتلاف مشخص می‌کنند تا در جمع شورای انتخاب با حضور نمایندگان و مشارکت مجمع به لیست کاندیدای ۳۰ نفره ائتلاف نیروهای انقلاب برسد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج