تابش: قرارداد قلعه‌نویی بند تیم ملی ندارد
۹۵۵۰۷۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
۲۴ 
مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه فدراسیون به صورت رسمی با این باشگاه برای حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی صحبت نکرده است، گفت: در شرایط سختی هستیم و خودمان به قلعه نویی نیاز داریم.

خبرگزاری مهر: فرایند انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مراحل پایانی اش را طی می کند و فدراسیون بین امیر قلعه نویی و علی دایی در حال جمعبندی است. هرچند که گفته می شود قلعه نویی کارش با تیم ملی تمام شده و فقط موافقت باشگاه سپاهان (تیمی که قلعه نویی سرمربی آن است) باقی مانده است.

با این حال مسعود تابش مدیرعامل سپاهان تاکید می کند این باشگاه مخالف جدایی قلعه نویی است و در قرارداد این مربی هم بندی برای جدایی از سپاهان در صورت داشتن پیشنهاد از تیم ملی وجود ندارد. تابش همچنین با بیان اینکه این باشگاه یک درصد هم به جدایی قلعه نویی فکر نمی کند، ماجرای تماس یکی از مدیران فدراسیون به وی را در این ارتباط توضیح داد.

*در جریان هستید که حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی تقریبا نهایی شده است؟

- این خبر رسما اعلام نشده است و فقط در سایت ها و خبرگزاری ها می خوانیم که نمی توان به آن استناد کرد. فدراسیون به صورت مشخص می گوید گزینه ما داخلی است اما اشاره ای به نام سرمربی نمی کند. اگر گزینه فدراسیون امیر قلعه نویی است که این مربی با باشگاه سپاهان قرارداد دارد و اگر این مربی را می خواهند باید با باشگاه مذاکره کنند. همانطور که می دانید ما هم در موقعیت خطیری هستیم. بازی های آسیایی نزدیک است و سپاهان هم یکی از نمایندگان ایران در آسیا است. باید از اعتبار فوتبال کشورمان در آسیا دفاع کنیم.

ما هم سال گذشته و هم امسال دوران موفقی با قلعه نویی داشته ایم. حتی چند سال پیش که قلعه نویی سرمربی سپاهان بود، روزهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. این موفقیت ها تلاش مجموعه سپاهان بوده که قلعه نویی هم نقش زیادی در آن داشته است. ولی همانطور که گفتم شرایط ما هم سخت است. اگر سرمربی ما را انتخاب کرده اند باید با ما صحبت کنند در حالی که صحبت خاصی نشده است. تیم ملی هم مهم است ولی ما چه کار کنیم؟ شرایطمان طوری است که هم ما راضی هستیم و هم امیر قلعه نویی.

* اشاره کردید که صحبت خاصی با سپاهان برای جذب قلعه نویی نشده است. این یعنی اینکه صحبت غیر خاص و غیر رسمی شده است؟

- صحبت هایی است که (حرفش نیمه تمام می ماند) چند روز قبل یکی از مسئولان فدراسیون تماس گرفت و گفت «اگر ما قلعه نویی را بخواهیم». آن حرف «اگر» بود. شوخی نیست. قلعه نویی با ما قرارداد محکم و قرصی دارد و هر دو طرف به آن پایبند هستند.

* اگر درخواست رسمی به سپاهان برسد با آن موافقت می کنید؟

- قلعه نویی مربی آزاد نیست و باید با ما تماس بگیرند و جلسه بگذارند. تیم ملی هم به این زودی ها بازی ندارد! بحث «فیفادی» و بازی تدارکاتی هم که نیست. فکر می کنم فروردین ماه اولین بازی تیم ملی است.

* یعنی مجموعه سپاهان حتی پیش بینی نکرده است که در صورت جدایی قلعه نویی چه کسی را جایگزین کند؟

- ما حتی یک درصد هم احتمال نداده ایم که قلعه نویی جدا شود. تمام تلاشمان این بوده که سرمربی تیم بماند. برای تیم ملی می شود دو - سه ماه دیگر تصمیم گرفت.اگر قرار است قلعه نویی سرمربی تیم ملی شود، خب فعلا یک گروه آنالیز بگذارند و لیگ را زیر نظر بگیرند.

* آیا در قرارداد امیر قلعه نویی بندی وجود دارد که در صورت داشتن پیشنهاد از تیم ملی بتواند جدا شود؟

- خیر چنین بندی در قرارداد نیامده است.

* گفته می شود سپاهان با گزینه هایی مثل محرم نویدکیا هم مذاکراتی داشته تا اگر قلعه نویی به تیم ملی رفت، دست باشگاه در پوست گردو نماند.

- چون تصمیمی برای جدایی قلعه نویی نداشتیم، با هیچکس صحبت نکرده ایم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1398/11/08
حتما تیم ملی. با امدن امیر لابی باز مبشود سپاهان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج