زادمهر: پرسپولیس برای آسیا باید جا افتاده‌تر شود
۹۵۵۰۸۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
۱۹ 
پیشکسوت پرسپولیس گفت: برتری مقابل تراکتور که مهره‌های ملی‌پوش و سرشناسی دارد, یک برد قابل احترام است، اما پرسپولیس باید برای آسیا جا افتاده‌تر شود.

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا زادمهر درباره پیروزی 2 بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور با مربیگری یحیی گل‌محمدی, اظهار داشت: پیروزی 2 بر صفر در اولین مسابقه‌ای که یحیی (گل‌محمدی) روی نیمکت پرسپولیس نشست خیلی خوب و قابل قبول است. همچنین حضور زیاد تماشاگران هم در یک روز برفی و زمستانی و وسط هفته خیلی خوب بود. مطمئناً با این پیروزی پرسپولیس شروع خوبی با یحیی داشته است.

وی ادامه داد: درست است که پرسپولیس مقابل تراکتور با ارائه یک بازی خوب به پیروزی 2 بر صفر رسید، اما فکر می‌کنم هنوز جا دارد که تیم از این هم بهتر شود. نکته منفی بازی اخطار‌های فراوان بود. این اخطار‌ها اصلاً چیز خوبی نیست و اگر در لیگ قهرمانان آسیا هم رخ دهد, کار برای تیم سخت می‌شود. شجاع خلیل‌زاده باید بیشتر خودش را کنترل کند, چون در آسیا داوران این‌طور برخورد نمی‌کنند و خیلی زود کارت قرمز نشان می‌دهد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره ترکیب این تیم در بازی برابر تراکتور خاطر نشان کرد: گل‌محمدی نزدیک‌ترین فرد به تیم است و قطعاً او بهترین تشخیص را برای انتخاب بازیکنان داده است. پرسپولیس در اولین دیداری که یحیی روی نیمکتش حضور داشت، با ترکیبی خوب به میدان رفت و نتیجه خوبی گرفت.

زادمهر در پایان تصریح کرد: برد مقابل تراکتور که مهره‌های ملی‌پوش و سرشناسی دارد, یک برد قابل احترام بود. پرسپولیس باید برای آسیا جا افتاده‌تر شود. باید تمرکز بچه‌ها بهتر شود, چون مسلم است که این اعتراضات زیاد بازیکنان به داور در بازی‌های آسیایی تأثیر منفی خواهد داشت. پرسپولیس از لحاظ مهره تیم بزرگی است و می‌تواند روند خوبش را ادامه دهد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج