اقبالی: استقلال کار سختی در قطر دارد
۹۵۵۰۹۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
۱۷ 
کارشناس استقلالی فوتبال کشورمان به خبرورزشی گفت: با توجه به روز‌های پراسترس و فشردگی دیدار قبلی با این مسابقه و پرواز‌های پشت همی که برای استقلال در نظر گرفته شد ممکن است تیم از نظر بدنی کم آورده باشد.

خبرورزشی: مسعود اقبالی کارشناس استقلالی فوتبال کشورمان درباره دیدار امشب استقلال برابر الریان با خبرورزشی حرف زد. او معتقد بود استراحت در این وضعیت بهترین فاکتور برای موفقیت شاگردان فرهاد مجیدی است و نباید الریان را دست‌کم گرفت.

بازی قبلی استقلال، در دیدار با الریان هم تکرار می‌شود؟

این آرزوی همه ایرانیان است، به ویژه استقلالی‌ها که در این چند وقته حسابی تحت تأثیر اخبار منفی درباره تیم‌شان قرار داشتند. استقلال هفته‌های تلخی را پس از جدایی استراماچونی سپری کرده بود و فکر می‌کنم با این برد ۳ بر صفر تا حد زیادی خیال طرفداران تیم راحت شد.

این شادی تکرار می‌شود؟

الکویت از لیگی می‌آمد که سال‌هاست به دلیل محرومیت‌هایی که داشتند فوتبال‌شان دچار افت شده بود ولی با این وجود در نیمه اول تحت تأثیر وقایع اخیر کمی با هراس روبه‌روی استقلال بازی کردند و در نیمه دوم دیدیم که همان تیم توانست بار‌ها دروازه استقلال را تهدید کند.

حُسن استقلال در آن دیدار چه بود؟

اینکه توانستند در نیمه اول بازی را در اختیار خودشان بگیرند و الکویت را عقب ببرند. وقتی گل زدند الکویت تازه متوجه شد چه فوتبال بسته‌ای را روبه‌روی استقلال ارائه داده و به محض جلو کشیدن دو بار دیگر ضربه خورد، اما هرگز نمی‌توان الریان را با الکویت یکی کرد. این تیم دارای مهره‌های باتجربه‌تر و بین‌المللی است که توان تغییر هر نتیجه‌ای را دارند و هرگز نباید آن‌ها را دست‌کم گرفت.

بازی خانگی چقدر به ضرر استقلال می‌شود؟

این مسائل خیلی برای استقلال تأثیر ندارد. بازیکنی که در استقلال و پرسپولیس توپ می‌زند تحت تأثیر این قبیل مسائل قرار نمی‌گیرد. فقط باید به تیم استراحت داده شود تا از نظر بدنی کم نیاورد.

فکر می‌کنید بازی به وقت اضافه برود؟

امیدوارم در ۹۰ دقیقه جشن صعود به دور گروهی را بگیریم ولی به هر حال باید برای هر اتفاقی آمادگی داشت. با توجه به روز‌های پراسترس و فشردگی دیدار قبلی با این مسابقه و پرواز‌های پشت همی که برای استقلال در نظر گرفته شد ممکن است تیم از نظر بدنی کم آورده باشد. فکر می‌کنم ظرف این مدت باید به تیم آرامش داد و آن‌ها را از نظر روحی به سمت پیروزی برد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج