برنی سندرز: فرمان مهاجرتی ترامپ را لغو می‌کنم
۹۵۵۱۲۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
۲۷ 
سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا اعلام کرد: در صورت پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰، فرمان مهاجرتی ترامپ علیه مسلمان‌ها را لغو می‌کنم.

خبرگزاری مهر: به نقل از نیوزویک، «برنی سندرز» سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا اعلام کرد: اولین کاری که پس از پیروزی در انتخابات انجام می‌دهم لغو تَک‌تَک چیزهائی است که ترامپ در راستای تضعیف و آسیب رساندن به مهاجران انجام داده است.

این سناتور دموکرات آمریکائی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا در ادامه نوشت: از جمله آن ها فرمان ممنوعیت ورود مسلمان‌ها (به آمریکا) (فرمان مهاجرتی ترامپ) خواهد بود.

برنی سندرز: فرمان مهاجرتی ترامپ را لغو می‌کنم

این در حالیست که «نانسی پلوسی» رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نیز دیروز دوشنبه اعلام کره بود که این نهاد تلاش می‌کند تا در هفته‌های آینده طرح دولت ترامپ مبنی بر ممنوعیت سفر اتباع چند کشور مسلمان به کشورش (فرمان مهاجرتی ترامپ) را لغو کند.

در بیانیه صادره از سوی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در این خصوص آمده بود: دموکرات‌های مجلس نمایندگان همچنان به مخالفت با طرح غیرآمریکایی و بی رحمانه رئیس جمهور ترامپ پیرامون ممنوعیت سفر به ایالات متحده ادامه خواهند داد.

گفتنی است، پیشتر شهروندان ایران، لیبی، کره شمالی، سومالی، سوریه و یمن و نیز مقام‌های ونزوئلا و خویشاوندان آنها از کسب روادید مهاجرت و غیرمهاجرت منع شده بودند.

همچنین، ترامپ چندی چیش اعلام کرد که نام ۷ کشور دیگر را به فهرست کشورهای مشمول قانون اجرایی ممنوعیت مهاجرت اضافه می‌کند (بلاروس، اریتره، قرقیزستان، میانمار، نیجریه، سودان و تانزانیا).

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج