فرهاد مجیدی از خوشحالی به زمین افتاد
۹۵۵۱۳۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
۲۶ 
سرمربی تیم استقلال ایران پس از گلزنی شیخ دیاباته هنگامی که خواست به شادمانی بپردازد به زمین افتاد.

خبرگزاری فارس: دو تیم استقلال ایران و الریان قطر در آخرین مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا و در ورزشگاه اختصاصی تیم السد به مصاف هم رفتند که این بازی در حال حاضر با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال در جریان است.

*پیش از آغاز بازی، شیخ دیاباته صحبت‌های داور بازی را برای مهدی قائدی ترجمه کرد.

*درحالی که تیم الریان از تیم‌های شناخته شده کشور قطر است و این بازی اهمیت زیادی برای فوتبال این کشور دارد اما تماشاگران قطری استقبال چندانی از این بازی به عمل نیاورده‌اند و تنها حدود 300نفر با پرچم‌های قرمز برای حمات از تیم قطری در ورزشگاه حاضر هستند.

*تعدادی از هواداران استقلال با پرچم تیم محبوب خودشان پشت دروازه این تیم حضور دارند و شاگردان فرهاد مجیدی را تشویق می‌کنند.

*پس از گل استقلال که توسط شیخ دیاباته به ثمر رسید، فرهاد مجیدی در حال شادی پس از گل به زمین خورد و در حالیکه روی زمین افتاده بود همچنان مشت‌های گره کرده خودش را به نشانه شادی در هوا تکان می‌داد که صحنه جالب توجهی را به وجود آورد.

*پیمان یوسفی گزارشگر تلویزیون کشورمان پس از گل استقلال که روی ریباند ضربه کاشته وریاغفوری از برخورد توپ با پایه تیرک عمودی دروازه حریف به دست آمد، تعجب خودش را از مهارت کاپیتان استقلال در زدن ضربات کاشته ابراز کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج