مادران قهرمان را معرفی کنید
۹۶۱۳۸۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
۲۳ 
قطعا همه ما در زندگی خود و اطرافیان زنان و مادرانی را می‌شناسیم که داستان زندگی قهرمانانه‌شان می‌تواند درسی برای هر انسانی باشد. ما قصد داریم به تقدیر و تشویق این مادران بپردازیم و قدمی بسیار کوچک برای جبران محبت‌هایشان برداریم. اقدامی که بدون همراهی شما شدنی نیست.

برترین‌ها: در روز مادر، همه ما در تکاپو و هیجان برای ادای دین به این روز و این مقام هستیم. یکی با هدیه‌ی دستسازش، دیگری با دیدار سرزده، آن‌یکی با تماس تصویری و دیگر کسی با یک شاخه گل روی سنگی سرد....

اما آیا این برای قدردانی از مادران کافی‌است؟ مادران ما، مادران ایران که در جنگ زندگی با همه دشواری‌ها و نداری‌ها ما فرزندانشان را به دندان گرفتند و جان و روح بر جسم و روانمان دمیدند. این مهربان‌های بدون انتظار، این پرستار‌های بدون شیفت، این حامیان بدون حمایت، این رفیق‌های بی‌کلک، این قهرمانان بدون مدال، مادران قهرمان ما!

«آینده برتر» در روزی که به نام مادر است، شما را به یک پویش بزرگ دعوت میکند. کمپین #مادر_قهرمان_من راوی زندگی مادران قهرمان این سرزمین است. قطعا همه ما در زندگی خود و اطرافیان زنان و مادرانی را می‌شناسیم که داستان زندگی قهرمانانه‌شان می‌تواند درسی برای هر انسانی باشد. ما قصد داریم به تقدیر و تشویق این مادران بپردازیم و قدمی بسیار کوچک برای جبران محبت‌هایشان برداریم. اقدامی که بدون همراهی شما شدنی نیست.

پس دست‌به‌کار شوید: داستان‌های مادران سرزمینمان را برای ما بفرستید تا در پست‌های آتی این کمپین به شنیدن داستان این زنان بنشینیم.

پیج اینستاگرام خیریه آینده برتر

مادران قهرمان را معرفی کنید

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج