تخریب سعید راد با فیلم‌های قبل انقلاب در منوتو
۹۶۲۱۲۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
۱۶ 
پس از موضع‌گیری سعید راد بازیگر سینما در جشنواره‌ی فیلم فجر در انتقاد به تحریم کنندگان این جشنواره، شبکه‌ی منوتو که به خاندان پهلوی منتسب است در چند پست اینستاگرامی به بازی‌های پیش از انقلاب او پرداخت.

انصاف نیوز: پس از موضع‌گیری سعید راد بازیگر سینما در جشنواره‌ی فیلم فجر در انتقاد به تحریم کنندگان این جشنواره، شبکه‌ی منوتو که به خاندان پهلوی منتسب است در چند پست اینستاگرامی به بازی‌های پیش از انقلاب او پرداخت.

تخریب سعید راد با فیلم‌های قبل انقلاب در منوتو

صفحه‌ی برنامه‌ی «تونل زمان» این شبکه‌ی تلویزیونی ماهوراه‌ای، با پخش چند ثانیه از فیلم کنیز ساخته‌ی سال ۱۳۵۳، نوشت: «⁣سکانس خیلی کوتاهی از فیلم “کنیز” ، سال پنجاه و سه، با بازی سعید راد. وقتی از زیاده روی در بعضی (نه همه)‌ فیلم‌های ایرانی قبل از انقلاب صحبت میشه، در لیست فیلم‌ها اکثرا فیلم‌های سعید راد دیده میشه، از جمله همین فیلم. به نظر شما چطور میشه که هنرپیشه مردی که در بیشترین فیلم‌های “صحنه دار” قبل از انقلاب بوده امروز هنوز اجازه‌ی فعالیت سینمایی و تلویزیونی و سخنرانی در جشنواره‌ها را داره و داور هم شده، در حالیکه امثال ملک مطیعی، فردین، بهروز وثوقی، منوچهر وثوق و بیک ایمانوردی یک عمر ممنوٰع الکار و خانه نشین شدند؟!»

این پیج در پستی دیگر هم نوشت: «سکانسی از فیلم “صبح روز چهارم” از سال پنجاه و یک با بازی #سعید_راد».

کاربری به نام حیدری‌صفت در کامنتی در این باره خطاب به این شبکه نوشت: «درود‌. جناب سعید راد فارغ از هر صحبت و عقیده‌ای یکی از ستاره‌های سینمای قبل و بعد از انقلاب هستن. شمایی که دم از این میزنید که هنرپیشه‌ها را نباید بابت فعالیت هایشان پیش از انقلاب،ممنوع الکار و ممنوع التصویر کرد،نباید با اینگونه پست ها و کپشن ها اینگونه هنرمندان را مورد حمله قرار دهید.افسوس…»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج