حمله پرسپولیسی‌ها به رضا جاودانی
۹۶۷۱۸۵
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
۹ 
هواداران پرسپولیس حسابی از خجالت حاج‌صفی و البته رضا جاودانی درآمده و می‌گویند چرا حالا کمیته انضباطی و جاودانی سکوت کرده‌اند و هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند؟

خبرورزشی: وقتی گابریل کالدرون گفت امیدوارم نتایج مسابقات در مستطیل سبز رقم بخورد، رضا جاودانی مجری سرشناس تلویزیون و نایب‌رئیس کمیته انضباطی واکنش نشان داد و خلاصه پرسپولیسی‌ها علیه او موضع گرفتند، اما حالا که احسان حاج‌صفی بازیکن تراکتور گفته بهتر است فدراسیون ۲ جام برگزار کند و یک جام را به تیم خاصی بدهد، هواداران پرسپولیس حسابی از خجالت حاج‌صفی و البته رضا جاودانی درآمده و می‌گویند چرا حالا کمیته انضباطی و جاودانی سکوت کرده‌اند و هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند؟

البته شنیده می‌شود حاج‌صفی به کمیته انضباطی احضار شده و باید ادعای خود را ثابت کند، ولی به هر حال جاودانی که مورد حمله سرخ‌ها قرار گرفته، مصاحبه نکرده و سکوت او باعث ناراحتی هواداران پرسپولیس شده است. البته علاوه بر حاج‌صفی، ساکت الهامی و مالک شهرخودرو هم مباحثی را مطرح کرده بودند. عهده‌ای از هواداران استقلال، سپاهان و تراکتور هم معتقدند قهرمانی پرسپولیس مهندسی شده است که این مسئله موجب درگیری شدید آن‌ها با پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی شده است.

هواداران پرسپولیس دیروز فیلم قدیمی خطای هند پنالتی حاج‌صفی در بازی سپاهان - داماش را هم نبش قبر کردند و مدعی شدند حاج‌صفی خودش متهم بود از یک دلال پیامک مشکوک دریافت کرده و همان سال پنالتی دادن او مانع قهرمانی سپاهان شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج