حمید فرخ‌نژاد در زندگی خصوصی یک زوج
۹۷۴۸
۰۶ مهر ۱۳۹۰ - ۰۰:۵۵
۷ 
روح‌الله حجازی گفته این فیلم بر خلاف زمان‌بندی قبلی وارد پیش‌تولید شد
حمید فرخ نژاد بازیگر فیلم سینمایی "زندگی خصوصی آقا و خانم میم" به کارگردانی روح الله حجازی شد. فرخ نژاد که به تازگی بازی در فیلم "گشت ارشاد" سعید سهیلی و مجموعه "قلب یخی" ساخته محمد حسین لطیفی را به پایان رسانده، قرار است در فیلم سینمایی "زندگی خصوصی آقا و خانم میم" بازی کند.
این فیلم که پیش تولید آن آغاز شده است، براساس طرحی از حجازی و نویسندگی علی طالب‌آبادی ساخته می‌شود. داستان فیلم در ارتباط با زندگی یک زن و شوهر است. تهیه‌کنندگی این فیلم سینمایی را محمدرضا شفیعی بر عهده دارد.

روح الله حجازی فیلم سینمایی"در میان ابرها" را کارگردانی کرده که در آن الناز شاکردوست و افشین هاشمی به ایفای نقش پرداختند و یکی از آثار متفاوت سینمای ایران محسوب می شود.

روح‌الله حجازی کارگردان فیلم سینمایی"زندگی خصوصی آقا و خانم میم" عنوان کرد که این فیلم بر خلاف زمان بندی قبلی وارد پیش تولید شده و از اواخر هفته آینده صاحب سایت رسمی می‌شود.

حجازی در این باره گفت: به تازگی پیش تولید فیلم آغاز شده است. قرار نبود به این زودی فیلم وارد مرحله پیش تولید شود اما با توجه به برخی برنامه ریزی‌ها پیش تولید فیلم را مدتی است که آغاز کرده‌ایم. این فیلم بر اساس طرحی از خودم و نویسندگی علی طالب‌آبادی ساخته می‌شود.

وی ادامه داد: طی هماهنگی‌هایی که با تهیه‌کننده فیلم صورت گرفته قرار است از اواخرهفته آینده سایت رسمی و اختصاصی برای فیلم"زندگی خصوصی آقا و خانم میم" راه ‌اندازی شود. تا علاقمندان و مطبوعات بتوانند از این طریق اطلاعات مورد نیاز خود را در ارتباط با روند تولید فیلم به دست آورند. مدیریت این سایت بر عهده هادی علیمحمدی است و درحال حاضر در مرحله طراحی قرار دارد.

داستان فیلم در ارتباط با زندگی یک زن و شوهر است. تهیه‌کنندگی این فیلم سینمایی را محمدرضا شفیعی بر عهده دارد. روح الله حجازی فیلم سینمایی"در میان ابرها" را کارگردانی کرده است.

منبع: موسیقی ما

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج