طباطبایی: گنج زاده در قرنطینه خانگی است
۹۸۰۲۵۵
۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
۱۲ 
رییس فدراسیون کاراته با بیان اینکه کاراته کای المپیکی ایران زیر نظر پزشکان تحت درمان است، گفت: امیدوارم گنج زاده مشکلی بابت کرونا نداشته باشد.

خبرگزاری ایسنا: رییس فدراسیون کاراته با بیان اینکه کاراته کای المپیکی ایران زیر نظر پزشکان تحت درمان است، گفت: امیدوارم گنج زاده مشکلی بابت کرونا نداشته باشد.

سید حسن طباطبایی در گفتگویی با اعلام این خبر، اظهار کرد: سجاد گنج زاده مشکوک ابتلا به ویروس کروناست و در حال حاضر نیز با توصیه پزشکان در قرنطینه خانگی بسر می برد.

رییس فدراسیون کاراته افزود: گنج زاده زیر نظر رییس کمیته پزشکی فدراسیون کاراته مراحل مربوط به تشخیص و پیگیری را انجام می دهد و امیدوارم مشکل خاصی در کار نباشد. آزمایشات لازم از وی گرفته شده و پاسخ تست مربوط به کرونا نیز در روزهای آتی مشخص خواهد شد که امیدوارم مشکلی از این بابت برای کاراته کای شایسته کشورمان وجود نداشته باشد.

وی در پایان تصریح کرد: سلامتی ورزشکاران مهمترین اولویت فدراسیون کاراته است و بر همین اساس نیز طبق توصیه های انجام شده اقدام به تعطیلی اردوها و مسابقات کردیم. امیدوارم ورزشکاران نیز موارد لازم را در بیرون از اردو رعایت کنند تا ان‌شاءالله به سلامت از این روزهای سخت عبور کنیم.

به گزارش ایسنا، سجاد گنج زاده یک طلا و ۲ نقره جهان را در کارنامه خود دارد و چندی پیش نیز موفق به کسب سهمیه المپیک توکیو برای کاراته ایران شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج