آخرین خبر از زنده زنده سوختن مرد تهرانی در آتش‌افروزی برادرش
۹۸۸۱۱۲
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۰
۳ 
پدر و مادر پسر جوانی که در ماجرای آتش سوزی عمدی مغازه میوه فروشی در خیابان سهروردی جنوبی باعث مرگ برادرش شده بود با حضور در دادسرای جنایی خواستار بخشیده شدن پسرشان شدند.

رکنا: پدر و مادر پسر جوانی که در ماجرای آتش سوزی عمدی مغازه میوه فروشی در خیابان سهروردی جنوبی باعث مرگ برادرش شده بود با حضور در دادسرای جنایی خواستار بخشیده شدن پسرشان شدند.

ساعت 10 صبح چهاردمین روز فروردین ماه امسال آتش سوزی هولناکی در خیابان سهروردی جنوبی به پلیس و سازمان آتش نشانی مخابره شد و ماموران با حضور در محل آتش سوزی اطلاع پیدا کردند که 2 مرد داخل مغازه گرفتار شده اند که به سرعت عملیات نجات آغاز شد.

2 برادر که مصطفی و جواد نام دارند به حادثه آتش سوزی نجات داده شدند و به بیمارستان منتقل شدند اما این در حالی بود که مصطفی 40 به خاطر شدت سوختگی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و بررسی ها نیز نشان از عمدی بودن این آتش سوزی مرگبار داشت.

آتش افروزی برادر عصبانی

تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که این آتش سوزی عمدی بوده و همسر مصطفی با حضور در اداره پلیس عنوان کرد که همسرش قبل از مرگش اعلام کرده که آتش سوزی را برادرش انجام داده و قاتل است.

آخرین خبر از زنده زنده سوختن مرد تهرانی در آتش‌افروزی برادرش

در ادامه تجسس ها نیز مشخص شد که این 2 برادر از قبل با هم اختلاف داشته و جواد نیز تهدید کرده در صورت حضور مصطفی در مغازه میوه فروشی او را آتش می زند.

کارآگاهان در گام بعدی نیز به تحقیقات میدانی پرداختند و شاهدان ماجرا عنوان کردند جواد پس از حضور در مغازه از کارگرش خواسته از مغازه خارج شود و کرکره را پایین کشیده و با برداشتن بطری بنزین اقدام به پاشیدن آن روی برادرش کرده و پس از آتش افروزی در مرحله دوم که بنزین را روی برادرش ریخته خودش نیز دچار آتش سوزی شده است.

دستگیری قاتل آتش افروز

جواد 34 ساله که پس از ترخیص شدن از بیمارستان به عنوان مظنون پرونده برادرکشی دستگیر شد و پیش روی بازپرس پرونده گفت: قصد آتش‌سوزی نداشتم. فقط می‌خواستم او را بترسانم. من این مغازه را تا ‌سال ١۴٠٢ از پدرم اجاره کرده بودم، ولی مصطفی می‌خواست در مغازه کار و کاسبی خودش را راه بیندازد. او حتی دستگاه پوز جداگانه با خودش آورده بود. من هم عصبی شدم و با هم درگیر شدیم. در نهایت بنزین را روی خودم و او ریختم. اما او کنار بخاری بود و ناگهان گُر گرفت.

این ادعا در حالی بود که هارد دوربین های مداربسته داخل مغازه نیز برداشته شده بود و خانواده جواد عنوان کردند که از چندی قبل دوربین ها خراب شده است.

رضایت اولیای دم

جواد پس از تحقیقات ابتدایی به عنوان مظنون به قتل برادرش به زندان منتقل شد تا در بیمارستان زندان تحت درمان قرار گیرد اما چند روز پس از دستگیری جواد خانواده وی که اولیای دم مصطفی هستند با حضور در دادسرای امورجنایی تهران رضایت خود را برای بخشیده شدن پسرشان اعلام کردند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج