چهار سال بدون هیچ گناهی خانه‌نشین شدم
۹۹۵۴۷۵
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
۹ 
مدعی وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد معتقد است چهار سال بدون هیچ گناهی از حضور در تمامی رویداد‌های رسمی محروم شد، اما با امید و انگیزه به میدان بازگشت.

خبرگزاری مهر: مدعی وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد معتقد است چهار سال بدون هیچ گناهی از حضور در تمامی رویدادهای رسمی محروم شد، اما با امید و انگیزه به میدان بازگشت.

محمدحسین محمدیان را می توان یکی از چهره‌های موفق و جوان کشتی آزاد ایران خواند که در اوج بلوغ فنی و درخشش در اثر یک اشتباه به چهار سال محرومیت از کشتی محکوم شد. این آزادکار مازنی در حالی گرفتار تست مثبت دوپینگ شد، که آگاهانه و در شرایطی خارج از مسابقات تن به تست دوپینگ داد، چون کاملاً از وضعیت خود مطمئن بود، اما در کمال تعجب آثار استفاده از مواد ممنوعه در نمونه آزمایش او پیدا شد که در نهایت به رغم تلاش های فراوان در انجام تست های بعدی، محرومیتی چهار ساله را برای او به ارمغان آورد.

به هر حال محمد حسین محمدیان سال گذشته بعد از پایان محرومیت دوباره به میدان بازگشت و اتفاقاً نتایج درخشانی را هم در بدو ورود رقم زد. او در تورنمنت بین المللی ایتالیا که جزو میادین رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی بود، با شکست دادن بزرگان کشتی دنیا به عنوان قهرمانی رسید و نشان داد مدتهاست برای حضور در المپیک دورخیز کرده است.

محمدیان که هم اکنون تمرینات انفرادی را در زمان تعطیلی اردوهای تیم ملی پشت سر می گذارد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در این مدت به هر شکل ممکن به تمرینات انفرادی مشغول بودم تا از نظر جسمی و روحی از شرایط مطلوب درو نشوم. در این مدت در منزل در کنار پدرم به عنوان یکی از قهرمانان کشتی ایران و جهان تمرین می کردم و برخی اوقات از شهر ساری برون می روم و در کنار حسن یزدانی، کامران قاسمپور و امیرحسین زارع تمرین می کنم.

وی ادامه داد: من به تنها چیزی که می اندیشم، حضور در المپیک است و چهار سال محرومیت و دوران سخت عدم حضور در میدان را با همین هدف پشت سر گذاشتم. من در این سالها به جای اینکه با ناامیدی و ناراحتی از صحنه کشتی محو شوم، ماندم و تلاش کردم تا روزی به آرزوی خود برسم. حالا هم از هر نظر آماده هستم تا در هر میدانی که کادر فنی در نظر داشته باشند، کشتی بگیرم و خودم را اثبات کنم.

محمدیان در خصوص چرخه انتخابی تیم ملی هم گفت: تعویق المپیک خیلی به سود من است، چراکه حالا وقت دارم بیش از یکسال دیگر برای آماده سازی خودم تمرین و تلاش کنم. ضمن اینکه می توانم در مصاف انتخابی با مدعیان وزن ۹۷ کیلوگرم به میدان بروم تا در نهایت بهترین و آماده ترین چهره راهی المپیک شود.

وی در پایان اظهار داشت: امیدوارم شرایط مناسبی برای آغاز اردوهای تیم ملی مهیا شود و دوباره بتوانیم با حضور در اردوهای آماده سازی به تمرین بپردازیم، چراکه مطمئناً تمرینات گروهی در اردو تاثیر فراوانی در روند رو به رشد آزادکاران خواهد داشت و هیچ چیز جای تمرین در اردو را نمی گیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج